Diğer

® Limsak Tüm Hakları Saklıdır.

Limsak; Limsak’ a ait olan tüm grafik görselleri, metin ve yazılımlarla ilişkili tüm telif haklarını elinde tutmaktadır ve işbu belgeyle burada yayımlanan belgeleri yalnızca bilgileri iletme veya görüntüleme amaçları doğrultusunda elektronik olarak kopyalamanıza izin verir. Bu web sitesindeki hiçbir dosyayı tekrarlayan yayın amacıyla aktaramaz, tadil edemez ya da başka bir şekilde değiştiremezsiniz veya Limsak’ ın yazılı izni olmadan sitenin içerdiği bilgileri yazdıramazsınız. Yukarıda açıkça belirtilmediği sürece, burada yer alan hiçbir madde Limsak’ ın herhangi bir telif hakkı, patent ya da ticari marka ile ilişkili herhangi bir lisans veya hak verdiği şeklinde yorumlanamaz.

Burada kullanılan şirket ve ürün kimliğinin yanı sıra LİMSAK ve bunun logosu, ticari takdim şekli Limsak’ ın ticari markasıdır ve izinsiz kullanılamaz. Limsak … adresinde kayıtlı Limsak Inc.ın tescilli ticari markasıdır.

YASAL BİLDİRİMLER

Metin, görsel ve bağlantılar dahil olmak üzere bu yayında yer alan bilgiler, TİCARİ ELVERİŞLİLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VEYA İHLAL ETMEME GARANTİLERİ DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE AÇIK VEYA ZIMNİ HİÇBİR GARANTİ VERİLMEKSİZİN LİMSAK INC. TARAFINDAN YALNIZCA TEMSİLCİLERİNE KOLAYLIK SAĞLAMAK AMACIYLA “OLDUĞU GİBİ” TEMİN EDİLMİŞTİR. Limsak Inc. bu yayındaki veya bu yayının referans veya bağlantı verdiği diğer belgelerdeki olası hatalar veya eksikliklerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu yayın, teknik veya diğer yanlışlıklar içerebilir ve burada referans verilen tüm ürünler veya hizmetler her bölgede sunulmamaktadır. Bu bilgilerde düzenli olarak değişiklikler yapılmaktadır ve Limsak bu yayında açıklanan ürünler veya hizmetlerde istediği zaman değişiklik yapabilir. Burada yer alan bilgilere göre hareket etmeden önce yerel Limsak yetkilisiyle iletişime geçin.

Bu Web Sitesi veya Limsak ürünleri ve hizmetleriyle ilgili yorumlarınız, sorularınız, önerileriniz, düşünceleriniz vb. için doğrudan Limsak ile iletişime geçmeyi seçmeniz halinde, bu gibi bilgilerin gizli bilgi olarak değerlendirilmeyeceğini, Limsak’ ın bu gibi iletişimlere yanıt vermek zorunda olmayacağını ve bu bilgileri ürün geliştirme, üretim ve pazarlama faaliyetleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla çeşitli faaliyetlerde kullanabileceğini ve hiçbir sınırlama olmaksızın çoğaltma, kullanma, açıklama ve başka kişilere dağıtma hakkına sahip olacağını kabul etmiş olursunuz.

Tartışmaya müdahil olun