Burada müşterilerimizin ve okurlarımızın aklına gelebilecek en yaygın soruları yanıtlıyoruz. Aradığınızı bulamadınız mı? O halde bizimle iletişime geçin!


İade politikanız nedir?

Her türlü ürünümüzü satın alma tarihinden itibaren 30 içinde bize iade edebilirsiniz. İade edilen ürünün kullanılmamış, kapağı açılmamış, ambalajı zarar görmemiş olmakla beraber özel koşullarda saklanması gereken ürünler koşulları sağlamadığı takdirde kullanılmış sayılmaktadır. İade edilen ürünü size gönderildiği ambalaj paketinde zarar görmemiş bir ambalajlama ile göndermediğiniz takdirde kırılma ihtimali vardır. Kırılan ürün zabıt tutularak tarafınıza bilgi verilir ve iade olarak kabul edilmez.


Yurt dışına ve posta kutularına gönderide bulunuyor musunuz?

Evet, paketinizi teslimat kabul edilebilen her türlü noktaya gönderebiliriz.


Müşteri hizmetleriniz var mı?

Elbette! Limsak bir aile firmasıdır ve tüm müşterileriyle satış öncesi ve sonrasında iletişimdedir. Bizlere – saatleri arasında 0532 633 5518 numaralı telefondan arama – whatsapp yahut sms yoluyla ulaşabilir, … adresine mail atabilir, buradaki profilinizden bizlere mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca tüm sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşabiliriz. Ailecek online durumda olacak, en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayacağız. 🙂


Sipariş verdiğim ürün cam şişeydi ve bana ulaştığında kırık haldeydi. Bu durumda hangi yolu izlemeliyim?

Türkiye’ deki kargoculuk sektörünün durumu malum. Hal böyle olunca bazen istenmeyen durumlarla karşılaşabiliyorsunuz. Peki ürününüz zarar gördüyse ne yapmalısınız?

Kargo teslimatı sırasında ürününüzün zarar gördüğünü zabıt tutturun. Böylece ürününüzü teslim almadan evvel ürünün zarar gördüğü kanıtlanmış olacaktır. Eğer ürünü teslim alırsanız bu durum kargo tarafından “hasarsız teslim edilmiştir” olarak kayda geçecektir. Lütfen aceleci davranan kargo görevlisini uyarınız ve zabıt tutturunuz. Bu durumda ürünün yenisi sizlere ücretsiz olarak yeniden gönderilir.