Sağlık

İLGİMİZ , ALAKAMIZ YOKTUR!

Her geçen gün artarak gelen telefonlardan dolandırıcıların düzgün ürün yapmaya para harcamak yerine ürün tanıtımına yoğunlaştıklarını anlıyoruz. Bu kişilerin sattığı ürünlerin çok ciddi zararlar verdiğini internet üzerinden okuduk. Bu sebeple;

Kamuoyuna Duyurumuzdur

Sözkonusu Firma, İsim, Şahıs ve Ürünlerle alakamız olmayıp benzetilmek suretiyle bizleri arayan tüm kişilere gerekli açıklamaları yapmaktayız.

Sizin Ürününüz Sandık. Fotoğraflar birebir aynı!

Eylül 2017 den beri internete koyduğumuz fotoğraflarımız maalesef başka kişilerce kullanılmakta ve üzerine photosop uygulaması ile Markamızın adı silinip sahte firmaların adları konularak kullanılmaktadır. Her yerde gezen aşağıdaki fotoğrafta iki farklı eski ürün şişemizin fotoğrafı birleştirilmiştir.

Bir yerlerden tanıdık geldi değil mi? 🙂 Dikkatli baktığınızda ürünlerin kapşon renkleri farklıdır ve üzerlerinde helal hologram bulunmaktadır. Yanılıp da sahte ürünü alanların bu hologramlarla karşılaşmadıkları ve sözkonusu sahte firmaların GİMDES tarafından sertifikalandırılmadıkları görülmektedir. Taklitlerimiz bizim fotoğraflarımızı kullanmakta kimi zaman plastik şişe kimi zaman cam şişede ürünlerini gönderip “aynı firmayız” demektedirler. Bizlerin O FİRMALARLA ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.

Uyarıyoruz!

 • İşletme Kayıt Belgesi
 • Tarım Bakanlığı Onayı
 • GİMDES Sertifikası
 • İsim Patenti

olan firmamız, ürünlerini sadece kendi adresinden ve faturalı olarak gönderir.

Üzerinde;

 • Faturası bulunmayan
 • Sipariş verdiğiniz yerdeki görselle aynı olmayan
 • Yazılarında vaadedilen ürünle aynı olmayan
 • Sağlığınızı tehdit eden

ürünleri almayınız. Hata insana mahsustur. Hata edip aldığınız ilk anda üzerinde faturası yoksa iade ediniz. Kargoyu aldığınız anda ürünün herhangi bir hasarının olmadığını kabul etmiş olursunuz.

Şikayetler Her Geçen Gün Artıyor!

Türkiye’ de şikayeti olanın internet üzerinden derdini anlattığı ve şikayetini belirttiği site olan “şikayetvar” da arama bölümünde “Limon Sarımsak” yazdığınız anda bir çok şikayet görüntüleyeceksiniz. Ne yazık ki hiç biri “çözüme ulaşmış” değil. Bu denli insan hayatını saymayanların gerçek yüzünün görüldüğü böyle güzel platformlara eğitimi olmayanların maalesef ulaşması çok zor. Bu sebeple aldatılması kolay vatandaşın gözünün yaşına bakmayan bu firmaları CİMER e şikayet ediniz. Şikayet var sitesinin Limon Sarımsak ile ilgili şikayet sonuçlarını güncel olarak ve geçmişe yönelik olarak buradan takip edebilirsiniz.

Kargoyu Aldım. Ürün Sahte! Ne yapabilirim?

Ürünü açtığınız anda bir köşesinde parti nosu olması gerekmekte. Size bu ürünü şikayet ederken parti no gerekecek. Eğer parti no, Tavsiye edilen tüketim tarihi (TETT) ve saire bilgiler yoksa maalesef hukuken bir dayanağınız bulunmamakta. Fakat yine de kargo kolisini atmayın ve hızlıca ilgili merciilere şikayetinizi iletin.

Ve Son Bir Hatırlatma

Limsak, iletişim sekmemizde bulunan adreste tüm izinleri alınmış, internet ortamına girdiği günden beri aynı adı ve aynı iletişim numarasını taşıyan, aynı ürünü üreten doğal gıda üreticisidir. (Facebook ve instagram hesaplarımızdaki ilk gönderilerimize kadar gidip bunu kendiniz de teyit edebilirsiniz.)

2010 dan beri değişmeye telefon numaramız: 0532 633 5518

Bizi Swarm ve Fourquare den, Facebook, instagram ve twitter sosyal medya kanallarından, web sitemizden ve google haritalardan bulabilir, işyerimize gelip bir çayımızı kahvemizi içebilirsiniz.

Diğer blog yazılarımıza göz atmayı unutmayınız!

3 Yorumlar

 1. ayse yandın 9 Temmuz 2019
  • Yönetici 9 Temmuz 2019
  • Yönetici 19 Kasım 2019

Tartışmaya müdahil olun