limsak_logo K 300x272

Vizyonumuz

İnsanoğlu son yüzyılda hiç tüketmediği kadar işlenmiş gıdaya yine kendisi tarafından maruz bırakılmıştır.

Limsak; bu gidişat içerisinde erimiş olan " organik gıda " yı insanlığa geri kazandırma amacı güder.

Hikayemiz

Limonun ilk hecesi ve Sarımsak ın son hecesi ile başlayan hikayemiz 2010 yılına dayanmaktadır. Kurucumuzun yakın çevresine bu kürü yapmak isteyişi ile başlayan serüven 5 yıl boyunca satış amacı gütmemiştir. 2015 yılı itibarıyla ürünü ücretsiz kabul etmeyen tanıdıkların ısrarı, Baki Bey' in sosyal medya deneyimi ile ilgili tüm kanallarda Limsak sayfaları açılmış ve amatör de olsa bir web sitesi oluşturulmuştur.

Limsak kendisini kanıtlamaya ihtiyaç duymayan -lakin eylül 2017 den beri kendisini karalayanlardan ötürü profesyönel bir websitesi ve ciddi sosyal medya tanıtım programları oluşturan- bir markadır.

Türkiye' de organik gıda sektöründe yapılan manipülasyonların, şeklen benzemelerin ve insan sağlığı ile oynamanın ciddi sonuçlarını hiçe sayanların kendisinden ayırt edilmesi için 2018 yılı itibarıyla Limsak profesyönel web sitesi ile özgün içerikler üretme kararı almıştır.

Limsak Ailesi

Limsak bir aile şirketi olup;

gücünü gıda işletmesi geçmişinden,

titizliğini kuyumcu geçmişinden,

içerik zenginliğini sosyal medya geçmişinden alır.

Baki Bey

Kurucu & Müşteri İlişkileri Sorumlusu

Üsküp doğumlu olan Baki bey, rumeli aksanlı Türkçesi ve pozitif enerisi ile telefonda konuştuğu herkese tebessüm aşılar.

Talha Bey

Sosyal Medya & Limsak Motor Kuryesi

Her daim pür dikkat, güvenli bir sürüş ve paylaşımlarıyla insanların yüzünde bıraktığı hunharca gülümseme. En kısa özetiyle Mr. Talha!

Nagehan Hanım

Firma Sahibimiz & Marka Geliştirme Sorumlusu

İnsan ilişkilerindeki başarısı, düzen tutkusu başarısını her daim desteklemiştir.

Musab Bey

Sosyal Medya & Web Sitesi & Mali İşler Sorumlusu 

Onun için zaman en önemli şey! Görselin hazırlanışı, güneşin açısı, paylaşım saati.. 1 günün 24 saat olması ona her daim yetersiz gelmiştir.

Zehra Hanım

Üretim Sorumlusu

Temiz kelimesi geçer not almanız için yetersiz! Çünkü o bir kez daha kontrol eder!

Son Olarak

Hemen karar vermeyen, sorgulayıcı, tükettiğine dikkat eden, araştırmacı  bir toplum bireyi olarak daha fazla bilgi ve ...